עו"ד מירב פלדה

עו"ד מירב פלדה חברה בלשכת עורכי הדין החל משנת 2008, בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר שני במשפטים (LL.M) מאוניברסיטת בר אילן במסלול גישור, השתתפה וסיימה בהצלחה קורס הכשרה למגשרים מאוניברסיטת בר אילן.

מאז הסמכתה ניהלה עו"ד מירב פלדה תיקים רבים ומגוונים בתחום דיני המשפחה והירושה, לרבות בדרך ניהול מו"מ וגישור וכלה בניהול הליכים וייצוג בערכאות השיפוטיות.

אני מאמינה כי ניהול מחלוקות וסכסוכים משפטיים בתחום הרגיש של דיני המשפחה על דרך ההידברות, הגישור, ההסכמה והפשרה, ראוי ורצוי לכל הנוגעים בדבר. ברם, לעיתים אין מנוס אף מניהול הסכסוך דרך הערכאות השיפוטיות ועד להכרעה. כך או כך משרדנו אשר בין תחומי מומחיותו נמנים גם תחום הנדל"ן והמסחר מעניק יתרון יחסי רב ללקוחותינו העומדים בפני סכסוך משפחתי ומשפטי אשר לא אחת כולל בתוכו את סוגית חלוקת וניהול הרכוש המשפחתי לרבות חברות, עסקים משפחתיים ונכסי מקרקעין – כל אלו יטופלו על ידינו במקצועיות ומומחיות מהמעלה הראשונה, וזאת תוך ליווי אישי, ייעוץ ותמיכה ללקוח בתקופה אישית לא פשוטה.

 

עו"ד מירב פלדה מנהלת מחלקת דיני משפחה, יובל פלדה – משרד עורכי דין ונוטריון, רח' החושלים 4, מרכז עסקים לייף פלאזה, כניסה ב' קומה 1.

טלפון 09-7778900 נייד 054-2391545 פקס 09-7778901  מייל merav@plada-law.co.il

בניית אתרים